آموزش انگلیسی نصرت

۴ نکته مهم قبل از خرید آموزش زبان نصرت انگلیسی ارسال دیدگاه

۴ نکته مهم قبل از خرید آموزش زبان نصرت انگلیسی

۴ نکته مهم قبل از خرید آموزش زبان نصرت انگلیسی در این پست تجربه شخصی خودم و چند تن از دوستانم که در زبان انگلیسی تقریبا به درجه استادی رسیده اند را به همراه چکیده ای از تحقیقات اخیر انجام شده در زمینه یادگیری مکالمه انگلیسی نصرت برای شما توضیح می دهم.

احتمالا شما که در حال خواندن این پست هستید، از آن دسته افرادی می باشید که به دنبال یادگیری سریع و راحت مکالمه انگلیسی بوده و به قول مجموعه آموزش زبان انگلیسی نصرت، قرار است مکالمه را در ۹۰ روز یاد بگیرید. خب چند نکته هست که مایلم قبل از اینکه خرید آموزش زبان نصرت را انجام دهید، به شما گوشزد کنم.

۱- مزایای مجموعه آموزش انگلیسی نصرت؟

اگر قرار است مجموعه آموزش نصرت را خریداری کنید احتمالا پرس و جو کرده اید و می دانید که یادگیری مکالمه زبان انگلیسی (Conversation) نسبت به بقیه موضوعات زبان انگلیسی مثل گرامر یا لغات، دشوار تر است. به همین دلیل هم هست که مجموعه آموزش زبان انگلیسی نصرت، تاکید زیادی بر آموزش آسان و سریع مکالمه انگلیسی می کند. آموزش مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز.

۴ نکته مهم قبل از خرید آموزش زبان نصرت انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی نصرت تصویری

خب باید گفت که  در نرم افزار نصرت:

۴ نکته مهم قبل از خرید آموزش زبان نصرت انگلیسی

  • بسیاری از کلمات، جملات و مکالمه های موجود در این مجموعه، از آنهایی هستند که در زبان انگلیسی بسیار رایج بوده و با پختگی انتخاب شده اند (بنابراین در شرایط مختلف تحصیل، کار و مهاجرت حتی سفرهای توریستی به شما کمک زیادی می کند)
  • شرایط و موضوعات متنوعی در نرم افزار نصرت وجود دارد که به شما امکان مکالمه در طیف گسترده ای از موضوعات را می دهد (خرید، صحبت در باره آب و هوا،  بانک، اداره پست، تلفن، اینترنت، خدمات درمانی، داروخانه، وضعیت های اضطراری و…)
  • بدون محدودیت سنی 
  • یادگیری از طریق تمرین و تکرار (هرچقدر که دوست داشته باشید می توانید Back بزنید و دوباره تمرینات را ببینید)
  • قابل استفاده در موبایل و کامپیوتر (و این یعنی اینکه مرور زبان در هر زمان و مکانی ساده تر می شود)

و مزایای دیگری که در توضیحات خود مجموعه داده شده است و من از آن رد می شوم. این ها فواید و سودمندی های تایید شده و مشخص این مجموعه آموزش زبان انگلیسی هستند. اما…

۲- معایب مجموعه آموزش زبان نصرت؟

۴ نکته مهم قبل از خرید آموزش زبان نصرت انگلیسی

در کنار مزیت های نرم افزار نصرت، معایبی نیز وجود دارند که در سرتاسر اینترنت کسی به آن اشاره نمی کند! و کسی به شما نمی گوید که روش درست استفاده از مجموعه آموزش زبان نصرت چیست؟

اما من و تحقیقات انجام شده به شما می گوییم که:

  • هر زبان آموزی، روش های خاص خود را برای یادگیری زبان انگلیسی دارد، پس لزوما متد آموزش زبان انگلیسی نصرت بهترین متد برای شما نیست. و باید بهترین راه های آموزش زبان انگلیسی را هم مرور کنید.
  • نرم افزار آموزش زبان نصرت به تنهایی برای تقویت زبان انگلیسی شما کافی نیست و در کنار آن باید از روش های مکمل یادگیری استفاده کنید.
  • این مجموعه نرم افزاری معمولا ترجمه فارسی کلمات و جملات را هم برای شما بصورت آماده نمایش می دهد. (حتما و حتما! معانی فارسی را خودتان توسط دیکشنری پیدا کنید و در لیستی یادداشت کنید وگرنه در یادگیری زبان انگلیسی تنبل می شوید و فرآیند یادگیری شما بسیار طولانی تر خواهد شد)
  • اخیرا بسیاری از وبسایت ها بخش هایی از این مجموعه را بدلایل مختلف فیل-تر یا حذف می کنند و مجموعه ناقصی را به خریداران ارائه می کنند. یعنی متد آموزشی را ناقص می کنند. ضمنا، مجموعه هایی که تحت عناوین نصرت ۱ و ۲ و ۳ ارائه می شوند از کیفیت های لازم و در حد نصرت صادراتی و تصویری برخوردار نیستند. حتما موقع خرید دقت کنید که جدیدترین نسخه نصرت را خریداری کنید.

پس در کنار مزایای بی شمار این مجموعه، معایب این چنینی هم وجود دارد که راه حل آنها ذکر شد.

خرید اینترنتی آموزش زبان نصرت انگلیسی ، کاملا اورجینال و با بهترین قیمت

۴ نکته مهم قبل از خرید آموزش زبان نصرت انگلیسی

۳- در کنار استفاده از مجموعه آموزش زبان نصرت چه باید کرد؟

باید از روش های مکمل استفاده کنید، مثلا همانگونه که گفته شد، به معانی نگاه نکنید و خودتان دنبال پیدا کردن شان باشید (این را نتایج تحقیقات جدید می گوید) تا ماندگاری کلمات و جملات در ذهن تان بیشتر شود.

 

همچنین این مجموعه مکالمه شما را قوی می کند ولی در کنار آن نیاز است نرم افزارهایی تهیه کنید که با تجربه چند ساله و انجام جستجو در بهترین موسسات آموزش زبان انگلیسی گلچین شده اند. هر چه ابزارهای یادگیری شما اصولی تر و علمی تر باشند، یادگیری تان سریع تر، پایدار تر و بسیار راحت تر خواهد بود.

لیست تمام نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی

۴- هزینه و زمان لازم برای مجموعه آموزش زبان نصرت؟

طبق موضوعی که خود مجموعه مطرح می کند زمان لازم برای یادگیری مکالمه در متد نصرت برابر ۹۰ روز است اما این موضوع بستگی به شما دارد. ممکن است با روش های ذکر شده مکالمه را در نصف این زمان یاد بگیرید، ممکن هم هست که وقت کافی را برای تمرین نرم افزار نگذارید و زمان بندی این نرم افزار را تغییر دهید که همین زمان بندی نصرت در واقع نیمی از مزیت این بسته است! پس در رعایت زمان بندی دقت کنید و هر روز یک زمان خاص برای تمرین این مجموعه کنار بگذارید و به آن پایبند بمانید. (بسیار مهم!)

پس سعی کنید حتما نکات مهم مطرح شده را رعایت کنید تا یادگیری زبان انگلیسی برای تان راحت تر شود نه سخت تر.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *